Kategorijos archyvas: Auto

Senus automobilius superkančių įmonių apžvalga

Senus automobilius superkančių įmonių apžvalga: svarbiausi klausimai ir atsakymai

Pirmoje teksto dalyje atsakėme į ne vieną svarbų klausimą, o ši informacija tikrai bus labai naudinga tiems, kurie nori pasinaudoti tokia paslauga. Vis dėlto, dėmesį verta atkreipti į tai, jog svarbios informacijos, kurią reikia žinoti, yra kur kas daugiau. Jei norite papildyti žinių bagažą ir apie senų automobilių supirkimą sužinoti dar  daugiau, nepraleiskite progos susipažinti su šiame tekste pateikta informacija.

auto supirkimas

Kokiose vietovėse yra superkami automobiliai?

Kalbant apie senų automobilių supirkimą, labai svarbu žinoti,  ne tik tai, ar automobilio pasiimti atvyksta įmonės darbuotojai, ar pinigai yra sumokai iš karto, bet ir  tai, kokiose vietovėse yra superkamos transporto priemonės. Jau minėjome, kad įmonių, superkančių automobilius, yra daug, tad, kuo jų skaičius didesnis, tuo didesnis tikimybė, kad rasite įmonę, kuri superka automobilius jums aktualioje vietovėje. Na, o kol kas belieka tik pridurti, kad yra nemažai ir tokių įmonių, kurios automobilius superka ne tik toje vietovėje, kurioje vykdo veikla: pavyzdžiui, jei įmonės veikla yra senų automobilių supirkimas Vilniuje, tikėtina, kad įmonė supirks automobilius ir Vilniaus apylinkėse.

automobiliu supirkimas

Ar galimi kitokie variantai, nei atsiskaitymas pinigais?

Kalbant apie tokio pobūdžio veiklą vykdančias įmones, yra būtina  pasakyti, jog yra įmonių, kurios savo klientams gali pasiūlyti ne tik pinigų – neretai siūlomi ir barteriniai mainai. Tai  – puikus pasirinkimas tiems, kurie nori ne pinigų, o konkrečios  paslaugos.

Kokie automobiliai  yra superkami?

Kitas informacinis elementas yra susijęs su dar viena detale: kokie automobiliai yra superkami? Atsakymas į šį klausimą, reiškia dar vieną gerą žinią – neretai superkami patys įvairiausius automobiliai: turintys defektų, aplūžę, dalyvavę autoįvykyje, ypač seno modelio, įvairių gamybos metų, nevažiuojantys, areštuoti ir pan. Belieka tik pridurti, kad kuo įvairesnius automobilius  superka įmonė, tuo didesnė tikimybė, jog pavyks parduoti  ir savąjį.

automobiliu supirkimas

Kur rasti daugiau informacijos apie automobilius superkančią įmonę?

Jei spaudoje ar per radiją išgirdote apie įmonę, superkančią senus automobilius, tikėtina, kad vien tik tokios informacijos jums nepakaks ir norėsite sužinoti daugiau. Tuomet iškils kitas klausimas – kur jos rasti?  Atsakant į šį klausimą, būtina paminėti, kad kone visos tokią veiklą vykdančios įmonės turi interneto svetaines. Būtent jose yra daugiau informacijos apie įmonės veiklą, paslaugas, darbo laiką, vietoves, kuriose superkami automobiliai ir pan.

Ar galima rasti  papildomos informacijos apie automobilius?

Svarbu žinoti ir tai, jog dažna įmonė, kuri siūlo tokią paslaugą, savo internetinėje svetainėje pateikia ir straipsnių apie automobilius. Tokie straipsniai yra puiki galimybė sužinoti daugiau apie automobilių verslą.

Specialieji automobiliai kariuomenėje

Ypač sunkių ir didelių išbandymų automobiliui teko patirti Didžiojo Tėvynės karo metais. Tarybiniai automobiliai skubiai permesdavo kariuomenės dalinius, neretai ištisas divizijas, nuolat veždavo amuniciją ir ginklus, vilkdavo artilerijos pabūklus, evakuodavo sužeistuosius…

Didžiojo Tėvynės karo metais automobilių gamyklos evakavosi šalies gilumą ir gamino ne tik sunkvežimius bei lengvuosius automobilius. Iš specialių karinių automobilių tuomet labiausiai pasižymėjo garsioji „Katiuša“. Šis reaktyvinis įrenginys turėjo būti labai mobilus, nes po šūvių salvės pakildavo didžiulis dulkių debesis, išduodantis jo stovėjimo vietą. Sumontavus „Katiušą“ ant automobilio, buvo galima greitai kaitalioti pozicijas priešui dar nespėjus susivokti.

„Katiušai“ buvo pasirinktas didelio pravažumo triašis sunkvežimis ZIS-6. Po bandymų ir patobulinimų dieną prieš Didįjį Tėvynės karą, 1941 m. birželio 21-ąją, buvo nuspręsta gaminti serijines raketinių artilerijos įrenginių, pavadintą BIVI-13. Kiekvienas raketinis užtaisas po sprogimo išrausdavo 1„5 m gylio ir apie 8 m skersmens duobę, o baterija turėjo septynis tokius raketinius įrenginius, kurie visi vienu metu paleisdavo į priešą 112 raketinių užtaisų. „Katiušos“ priešui buvo baisios ne vien savo ugnies galia: jos fašistus smarkiai veikdavo psichiškai. Kai gausybė raketinių užtaisų su jiems būdingu kauksmu it ugninės strėlės imdavo lėkti į jų pozicijas, fašistus apimdavo baimė ir sąmyšis.

Iš viso per Didįjį Tėvynės karą Raudonoji Armija gavo apie 10 tūkstančių „katiušų“, sumontuotų ant įvairių tipų automobilių šasi.

Mūšiuose dalyvavo šimtai tūkstančių tarybinių automobilių. Tarybinei Armijai juos be pertraukų siuntė gamyklos iš užnugario. Karo pabaigoje Tarybinė Armija jau turėjo 664,5 tūkstančio automobilių. Šiame kare patikimai tarnavo sanitariniai automobiliai GAZ-55 ir sanitariniai, autobusai ZIS-165. Sužeistiesiems vežti dažnai buvo naudojamasi ir paprastais autobusais, paimtais tiesiog iš miestų maršrutų. Be to, automobilis ėjo daug papildomų pareigų; ryšininko ir dirbtuvės „ant ratų“, kilnojamosios elektros stoties ir pontoninio tilto… Per ketverius Didžiojo Tėvynės karo metus šalies automobiliai pervežė apie 145 milijonus tonų įvairių krovinių ir nuvažiavo nuotolį, lygų devyniasdešimčiai tūkstančių apsisukimų aplink žemės rutulį.

Šiuo metu kariuomenėje itin didelę reikšmę igyja specialieji automobiliai. Kariuomenėje naudojami automobiliai turi būti labai manevringi, toli važiuoti su vienkartine degalų atsarga, lengvai užsivesti bet kuriuo metų laiku, nereikalauti sudėtingo techninio aptarnavimo ir priežiūros. Jie turi pravažiuoti bet kokiais keliais, lengvai įveikti brastas, įkalnes ir kitokias

Šiuolaikinėje armijoje yra ir galingų automobilių-raketvežių. Tokia mašina, arba kaip neretai sakoma, savaeigis raketinis kompleksas — ne šiaip raketos ir automobilio derinys. Tai — laboratorija ant ratų. Ji aprūpinta sudėtinga radioelektronine ir skaičiavimo aparatūra, užtikrinančia, kad raketa tiksliai pataikys į taikinį už daugelio kilometrų.

Tarybinė Armija dabar turi visiškai naują automobilių tipą — sunkias keturašes mašinas. Šie automobiliai su aštuoniais varomaisiais ratais ir reguliuojamu slėgiu padangose, savo pravažumu nenusileidžia vikšrinėms mašinoms. 500 AG ir galingesni varikliai velka sunkias priekabas su tankais ar raketomis. Ant tokių automobilių yra montuojamos net balistinės strateginės paskirties raketos.

Šaltiniai:

Paslaugos: